Rodzinna uroczystość, jubileusz, komunia, chrzciny, poprawiny czy spotkanie ze znajomymi... Oferujemy  idealne rozwiązanie - namioty imprezowe. Przyjęcie w ogrodzie, na świeżym powietrzu, w bliskim kontakcie z przyrodą jest niebanalnym pomysłem na każdą uroczystość. Jeśli dodamy do tego dekoracje świetlne, girlandy, lampiony, wystrój stołów czy krzeseł w zależności od charakteru imprezy z pewnościa mile zaskoczycie Państwo swoich gości.

     

       Namioty, które oferujemy to bardzo stabilne konstrukcje szybkorozkadalne, wiodącego włoskiego producenta firmy MASTERTENT.  Dzięki grubym profilom nie ma obawy, że namiot odleci z pierwszym podmuchem wiatru, a wodoodporna tkanina ochroni przed ewentualnym deszczem. 

 

        Nasza oferta jest wciąż poszerzana o nowe namioty, wyposażenie oraz dekoracje. Działamy na terenie województwa lubuskiego.

Wynajem oferujemy wyłącznie z dowozem i montażem. Dzięki temu nasze namioty imprezowe są w wyjątkowo dobrym stanie technicznym i wizualnym; czyste i zadbane. 

kilka słów...

4tent - wypożyczalnia namiotów  Zielona Góra                           tel.604 475 866                                    email: 4tent.info@gmail.com                          www.4tent.pl

All photos by

4tent zielona góra